TÜVTÜRK BAYİLİKLERİ NASIL ALINIYOR ?

Tüvtürk trafik ve araç güvenliğine hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda uluslararası standartlarda periyodik olarak araç muayenesi hizmetini geliştirmiştir. Yani periyodik araç ve araç muayenesinde görev yapan ve görev veren tek kuruluştur.

TÜVTÜRK bayiliği ve TÜVTÜRK ‘ün göstermiş olduğu bütün faaliyetler Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı çatısı altında düzenlenmektedir . TÜVTÜRK denetimi ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafınca yürütülmektedir.  TÜVTÜRK sayesinde araç muayene istasyonlarında birçok hizmetler sunulmaktadır. İş kurmak isteyenler TÜVTÜRK bayiliği alarak mantıklı bir seçim yapmış olacaktır.

TÜVTÜRK Araç Muayene Hizmetleri

TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında ;

  • Periyodik araç muayenesi hizmeti verilmektedir.
  • Egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti verilmektedir.
  • Tespit hizmeti verilmektedir.
  • Tadilat sonrası muayene hizmetleri hatta zorunlu muayene hizmeti verilmektedir.
  • Araçların yola elverişlilik muayenesi için de hizmet verilmektedir.

TÜVTÜRK sadece araçlara ve araç sahiplerine fayda göstermediği gibi aynı zamanda ekonomik alanlarda da fayda göstermektedir. Bu kuruluşun bayiliğini almak için KOSGEB hibe destekleri programına başvurmakta yarar vardır.

TÜVTÜRK BAYİLİK ALMA

KOSGEB hibe destekleri sayesinde hiçbir sermaye olmadan da iş kurmanın mümkün olduğu bir devirde , TÜVTÜRK bayiliği almak da pekala mümkün olduğu kadar zordur . Bu bayiliği almak için yatırımcıların 2,5 milyon dolar vermesi gerekmektedir. TÜVTÜRK bayiliği şartlarına da uyulması gerekmektedir. https://bayiliklistesi.com/tuvturk-arac-muayene-istasyonu-bayilik bu siteden ilgili bilgilere erişmek mümkündür.